E-apmācība

Esam noslēguši vienošanos ar Ceļu satiksmes drošības direkciju, kas ļauj autoskolai veikt attālinātu teorijas apmācību kamēr Latvijā ir izsludināts ārkārtas stāvoklis. Pirmkārt organizēsim nodarbības grupām kuras ārkārtas situācijas dēļ nepaspēja pabeigt apmācību. Ar katru kursantu sazināsimies individuāli.

Apmācības norise. 

Nodarbības noritēs kā līdz šim, darbadienu vakaros no pl.17.00 – 21.05 vai brīvdienās no pl.10.00-14.05. Nodarbību vadīs pasniedzējs un kursanti piedalīsies nodarbībā attālināti izmantojot attālināto video konferenču rīku Zoom. Tāpat kā iepriekš pasniedzējs 20 minūšu laikā no nodarbības sākuma atzīmēs apmeklējumu, šajā gadījumā tos kursantus kas būs pieslēgušies nodarbībai un skaidri saskatāmi video attēlā. Ja kursants nepieslēdzās 20 minūšu laikā vai nodarbības laikā atslēdzās no tiešsaistes vai nav redzams video ekrānā, tad nodarbības apmeklējums netiek ieskaitīts un nodarbība būs jānoklausās pie citas grupas.

Kas nepieciešams lai mācītos attālināti.

Lai varētu piedalīties nodarbībā kursantam nepieciešams viedtelefons, planšetdators vai parastais dators. Izvēlētajai ierīcei jābūt aprīkotai ar videokameru, mikrofonu un protams ar STABILU interneta pieslēgumu. Papildus nodarbībām kursantiem ir iespēja reģistrēties autoskolas izveidotā apmācības platformā e-testi. Šajā platformā ir iespējams apskatīt nodarbībās izmantotos mācību materiālus, kā arī pildīt tematiskos uzdevumus.

 

Pamācība kā pieslēgties apmācībai ir atrodama – Zoom uzstādīšanas un pievienošanās tiešsaistei pamācība

Pieslēgšanās saite: zoom.us/join

Pieslēgšanās ID numurs 516 043 3729  Passcode Nf62PM

Vai

https://us02web.zoom.us/j/5160433729?pwd=WFJqLyt5U21yWEoxQWVRaGRWZmVJQT09